ورقهای آندوویلا با جنس قیر اشباع شده میباشد و زیرسازی آن

 

پس از خرپاسازی  با چوب osb پوشش داده میشود.

 

این محصول از کشورترکیه وارد ایران میشود.

 مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790

Read more

شینگل نیز یکی از متریال های وارداتی محسوب میشود .جنس این محصول آسفالت اشباع شده میباشد که برای  پوشش آن از  سنگریزه های طبیعی استفاده شده است. زیرسازی این متریال پس از خرپاسازی با پروفیل 40*80 با چوب osb پوشش کامل صورت میگردد و بعد از نصب عایق رطوبتی با چسب مخصوص ،  مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790ورق شینگل روی آن به شکل تخصصی نصب میگردد.

 

 

 

 

 

 

Read more

 

در سال 1380 برای اولین بارمتریالی زیبا و مقاوم ازکشور نیوزلند وارد کشور عزیزمان ایران شد با نام تجاری دکرا،با توجه به اینکه این ورق دارای 8 لایه تلفیقی

آلومینیوم،گالوالیوم،آلیاژ مس،آلوزینک،آنتی باکتریال،رزین دو میکرونی،سنگریزه طبیعی واکرولیک پرایمربود و وجود لایه آلومینیوم مانع پوسیدگی ورق مخصوصا در جاهای رطوبتی مثل شمال میشد و وجود لایه آنتی باکتریال مانع از جلبک بستن ورق میشد و وجود سنگریزه طبیعی نیز مانع تغییر رنگ ورق در گذشت زمان میشد. به همین دلیل استقبال خیلی خوبی از این محصول وارداتی شد وهنوز هم در خیلی از مناطق ویلایی از این محصول جهت پوشش سقف به خاطر عمر طولانی این متریال استفاده شایانی میگردد.البته این متریال توسط کارخانه های کشورهای دیگری نیز  مثل بلژیک،کره،کانادا نیز تولید و وارد ایران میگردد. زیرسازی این متریال بعد از خرپاسازی با پروفیل، توسط چوب روسی 5*4 شاسی کشی میشود و به فاصله 37 سانتی متر به شکل افقی با همان چوب 5*4 روسی تیرریزی میگردد و ورق دکرا یا تاپ تایل یا کینگستون با میخ مخصوصی که در دهانه ورق نصب میشود جذب چوب روسی میگردد.

این محصول به دلیل دارا بودن کیفیت و مقاومت عالی و همچنین سازگار بودن با محیط آب و هوایی گوناگون ، از جمله متریال های پیشنهادی شرکت  ویلانما میباشد و برای اجرای این متریال از نظر کیفیت و آب بندی ضمانت 10 ساله از طرف شرکت ویلانما ارائه میگردد. لطفا قبل از هر اقدامی با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شرکت ویلانما سقف ویلای شما را قبل از اجرا به رایگان طراحی می نماید. مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790

Read more

در خصوص اجرای سقف ویلاها، شرکت ویلانما با استفاده از دانش روز و با در دست داشتن اکیپهای اجرایی مجرب توانسته است زیباترین ویلاها و با کیفیت ترین و به روز ترین متریال های وارداتی و داخلی را در کارنامه اجرایی خود ثبت نماید. طراحی و اجرای پروژه خود را به شرکت ویلانما با گارانتی 10 ساله بسپارید. مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790

Read more

شرکت ویلانما با ارائه به روزترین متریالهای اجرایی در جهت پوشش سقفهای شیبدار با توجه به مناطق آب و هوایی کشورمان ایران عزیز، در نظر دارد که با ارائه نمودن رزومه کاری خود در بیش از20 سال تجربه اجرایی ، بهترین و با کیفیت ترین متریالها را با گارانتی 10 ساله کتبی و خدمات پس از اجرا و همچنین ارئه ی طراحی، مشاوره و بازدید رایگان در سراسر ایران خدمات اجرایی خود را گسترش دهد.     

در کانالهای تلگرام و اینستگرام از نمونه کارها و متریالهای ما دیدن فرمایید. مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790

Read more

 مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790

ویلانما با بیش از20 سال سابقه در زمینه اجرای کلیه سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات آماده خدمت گذاری با ضمانت اجرائی میباشد.متریال های وارداتی ویلانما از قبیل دکرا،آلمت نیوزلند،تاپ تایل کره،فورتیزا،تیلکور نیوزلند، کینگستون کانادا،متروتایل بلژیک، آندولین،آندوویلا،شینگل میباشد.

متریال های داخلی ویلانما ازقبیل ورقهای بام تایل طرح سنگریزه،طرح سفال،پرچین،ذوزنقه،سینوسی،شادولاین،تایل های معمولی و کلاسیک  در تنوع رنگهای مختلف میباشد.

قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان با مجموعه( ویلانما) جهت ارائه توضیحات کامل اجرایی بهره مند شوید.

مهمترین خدمات ویلانما ارائه نقشه سه بعدی  سقف قبل از اجرا میباشد.

 شرکت ویلانما با در دست داشتن اکیپ اجرایی تعلیم دیده طبق استانداردهای اجرایی با ارائه ی رزومه ی کاری در اکثر مناطق ویلایی کشور و همچنین با کسب نمایندگی انواع متریال های وارداتی و داخلی در زمینه فروش و اجرا،آماده ی ارائه خدمات در سراسر کشور به هم میهنان عزیز میباشد

 

Read more

به تازگی متریال جدید سنگریزه ای نیز از کشور نیوزلند وارد کشورمان شده با نام تجاری آلمت (almet) با طرح های (مدرن، کلاسیک و شینگل)

این محصول نیز(آلمت سنگریزه ای محصول نیوزلند)

به دلیل داشتن سنگریزه های خیلی منظم و پرتراکم و کیفیت بالا و همچنین هم پوشانی عالی متریال پیشنهادی شرکت ویلانما میباشد.با شرکت ویلانما همراه باشید

 مدل سقف شیبدارپرچین ؟09123542790

Read more

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790